Atveriami-kiemo-vartai-ir-varteliai-viename

Atveriami kiemo vartai ir varteliai viename sumontuoti privačioje gyvenamojoje valdoje Zarasuose. Tai nestandartinio tipo atveriami kiemo vartai su kiemo vartelių funkcija.

Kliento pageidavimu pagaminti ir sumontuoti atveriami kiemo vartai su skirtingo pločio varčiomis dėl universalesnio ir patogesnio vartų panaudojimo. Esant poreikiui, vartai pilnai atveria pravažiuojamąją kelio dalį, kitais atvejais, vartais galima naudotis kaip praėjimo varteliais. Saugų ir patogų vartų uždarymą bei užrakinimą garantuoja aukščiausios kokybės Locinoxproduktai: rakinama spyna ir inovatyvus fiksuojamas vartų skląstis.

Vartų užpildui pasirinktos vertikalios skardinės dailylentės (OMEGA tipo). Šio tipo užpildas, dėl vizualaus panašumo, laikomas klasikinės medinės tvoros atitikmeniu, tik, pasirinkę skardines dailylentes, laimėsite kur kas daugiau. Šios dailylentės pagamintos iš specialaus metalo lydinio „Aluzinc“ (aliuminis, cinkas, silicis) ir yra ypač atsparios aplinkos veiksniams. Be to, verta pabrėžti, kad OMEGA užpildas garantuoja geresnę apsaugą nuo galimų įsilaužėlių. Tą lemia vertikalus dailylenčių išdėstymas ir siauri tarpai tarp jų, nes tokią konstrukciją perlipti yra labai sudėtinga.

Atveriami kiemo vartai ir varteliai viename yra puikus pavyzdys, kaip galime lanksčiai įvertinti kiekvieną situaciją ir parinkti tinkamiausią sprendimą būtent Jums.

Daugiau informacijos apie atveriamus kiemo vartus rasite čia.