Pilka-suku-tipo-tvora-dekoruotu-pamatu-ir-akmens-kompozicija

ŠUKŲ tvora su akmens integracija sumontuota privačioje gyvenamojoje valdoje Panevėžyje. Kliento iniciatyva į metalinės berėmės tvoros konstrukciją integruotas masyvus akmuo. Bendrą aptvėrimo sistemos komplektą šiame objekte sudaro: tvora, praėjimo varteliai su išmaniuoju stulpu ir stumdomi automatiniai kiemo vartai.

Tvoros konstrukciją sudaro į pamatą įbetonuoti standartiniai 60 x 40 mm metalo profilio strypai su nusmailintomis (45°) viršūnėmis. Strypai gamybos proceso metu buvo smėliuojami ir milteliniu būdu nudažyti kliento pasirinkta spalva ne mažesniu kaip 120 mikronų dažų sluoksniu. Miltelinis dažymas yra patikimiausias dažymo būdas, užtikrinantis papildomą gaminio apsaugą nuo korozijos, įbrėžimų ir kitų aplinkos veiksnių.

Klientas savo iniciatyva apipavidalino tvoros pamatą ir plotą aplink jį. ŠUKŲ tvora su akmens integracija yra puikus pavyzdys, įrodantis, kad teritorijos aptvėrimo procesas gali būti labai įdomus ir kūrybingas!

Stumdomų kiemo vartų ir praėjimo vartelių viršutinė linija papildomai sutvirtinta horizontalia ašimi. Greta sumontuotas išmanusis stulpas, sukomplektuotas pagal kliento individualius poreikius.

Modernaus dizaino metalinė berėmė tvora patiks tiek ieškantiems išskirtinumo, tiek vertinantiems aukštą kokybę ir saugumą. Be išvaizdaus ir akį traukiančio dizaino vienas iš pabrėžtinų ŠUKŲ tvoros privalumų yra tas, kad būtent šio tipo tvora yra labai patikima apsauga nuo galimų įsilaužėlių. Vertikalių strypų tvorą perlipti yra ypač sudėtinga, o dažnu atveju, net neįmanoma. Tą lemia smailėjančios strypų viršūnės ir vertikalus strypų išdėstymas, nes nėra horizontalios atramos, kuri leistų pastatyti koją ir palypėti.

Daugiau informacijos apie šį tvoros modelį rasite čia.