Elegantiška metalo profilių tvora sumontuota privačioje gyvenamojoje valdoje Vilniuje. Bendrą šios aptvėrimo sistemos komplektą sudaro: tvora, stumdomi automatiniai kiemo vartai ir kiemo varteliai.

Tvoros konstrukciją sudaro įbetonuoti stulpai, prie kurių pritvirtinti tvoros segmentai, sudaryti iš vertikalių metalinių strypelių. Gamybos proceso metu tiek tvoros stulpai, tiek metaliniai strypeliai cinkuojami ir iš išorės, ir iš vidaus, tokiu būdu užtikrinant apsaugą nuo korozijos. Viršutinis didelio tankio sukietinto poliesterio sluoksnis – tai dar vienas apsaugos skydas nuo aplinkos veiksnių, UV spindulių.

Ši elegantiška tvora nudažyta milteliniu būdu kliento pasirinkta RAL paletės spalva. Miltelinis dažymas yra patikimiausias dažymo būdas, užtikrinantis papildomą gaminio apsaugą nuo korozijos, įbrėžimų ir kitų aplinkos veiksnių.

Tvoros stulpų ir strypelių viršūnės sandariai uždarytos specialiais kamščiais, kurie apsaugo nuo drėgmės ir nešvarumų patekimo į vidų, išvengiant korozijos.

Pagrindiniai šio tipo tvoros privalumai: labai tvirta ir ilgaamžė, greitai ir paprastai montuojama, nereikalauja daug priežiūros, galima pasirinkti tvoros segmento tankumą, skersinių kiekį ir vietą. Be to, verta pabrėžti, kad metalo profilių tvoros saugumo lygis yra ypač aukštas, nes vertikaliai išdėstytų smailų strypelių konstrukciją perlipti yra labai sudėtinga.

Neabejojame, kad metalo profilių tvoros pavergs minimalizmo ir klasikos gerbėjus. Ieškantys daugiau žaismingumo ir modernių akcentų, taip pat ras sau tinkamų sprendimų, pavyzdžiui „Creazen“ tipo metalo profilių tvora.

Daugiau informacijos ir tvoros modelių pasirinkimų rasite čia.