Praktiška ir patikima segmentine tvora aptverta didelio ploto teritorija pramoniniame objekte Kaune. Kliento pageidavimu pasirinkti aukštos kokybės belgų gamintojo „Betafence“ tvoros segmentai.

Pagal individualų kliento užsakymą pagaminti ir sumontuoti dveji nestandartinio dydžio atveriami kiemo vartai. Džiaugiamės galėdami profesionaliai įgyvendinti nestandartinius klientų pageidavimus ir pagaminti kokybiškus bei ilgaamžius gaminius per ypač trumpą laiką.

Praktiška ir patikima segmentinė tvora – bene populiariausias teritorijos aptvėrimo sistemos pasirinkimas. Būtent šio tipo tvoros buvo sukurtos saugoti pramoninius ir visuomeninius objektus, tačiau šiandien jas dažnai renkasi ir privačių gyvenamųjų valdų savininkai.

Pagrindiniai segmentinės tvoros privalumai: ypač praktiška, lengva konstrukcija ir paprastas montavimas, yra tinkama naudoti su stebėjimo sistemomis, ilgaamžė. Ši segmentinė tvora gaminama iš cinkuotų strypų (mažiausiai 40 g / m2), kurie dar papildomai dažomi milteliniu būdu. Tai suteikia segmentinėms tvoroms papildomą apsaugą nuo korozijos, o taikomas paviršiaus paruošimo procesas užtikrina puikų poliesterinės dangos (mažiausiai 100 mikronų storio) sukibimą su pagrindu.

„Betafence“ – pasaulyje lyderiaujantis belgų gamintojas, skaičiuojantis daugiau nei 135 metų patirtį. Optimalią apsaugą garantuojančios „Betafence“ aptvėrimo sistemos išsiskiria naudojamų medžiagų kokybe bei ilgaamžiškumu, kurį užtikrina moderniausia apsauginė dangos technologija.

Daugiau segmentinių tvorų pasirinkimų ir informacijos rasite čia.