Unikalaus-dizaino-pilki-stumdomi-vartai-ir-varteliai

Unikalaus dizaino gaminiai – puikus būdas išsirinkti tvoros ar vartų modelį, idealiai tinkantį prie kruopščiai kuriamo bendro Jūsų namų įvaizdžio. Įgyvendinsime Jūsų idėją, užtikrindami aukščiausius kokybės ir saugumo standartus.

Pagal individualų užsakymą pagaminti nestandartinio dizaino stumdomi automatiniai kiemo vartai ir varteliai iš dvigubų cinkuoto plieno lakštų. Masyvių nepermatomų vartų konstrukcijai žaismingumo suteikia vertikalios, juostelės formos, išpjovos, išdėstytos netolygiai, taip sukuriant „bangos“ įspūdį.

Patogų ir saugų vartelių valdymą užtikrina sumontuotas novatoriškas vartelių vyris-pritraukiklis „Locinox MAMMOTH 180“. Šio naujos kartos vartelių vyrio-pritraukiklio išskirtinumas – automatinė pritraukimo (uždarymo) funkcija ir patentuotas hidraulinis amortizatorius. Reguliuojamas pritraukimo (užvėrimo) greitis. Atsparus temperatūrų pokyčiams ir aplinkos veiksniams.

Unikalaus dizaino gaminiai – išskirtiniai Jūsų kiemo akcentai. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir susikurkite norimą tvoros ar vartų įvaizdį, o toliau viskuo pasirūpins mūsų profesionalų komanda!