Isskirtinio-dizaino-stumdomi-automatiniai-kiemo-vartai

Trimačiai stumdomi kiemo vartai – unikalus projektas, įgyvendintas Kauno mieste. Džiaugiamės, kad ilgametė patirtis tvorų, kiemo vartų bei vartelių gamybos sektoriuje suteikia mums galimybę įgyvendinti originalias ir unikalias Jūsų idėjas, išlaikant aukščiausius kokybės standartus.

Šį kartą pristatome išskirtinį gaminį – masyvius 2,5 m aukščio ir 6 m ilgio automatinius stumdomus kiemo vartus su plieno lakštų užpildu. Skirtingo dydžio ir formų plieno lakštai sutvirtinti taip, kad būtų sukurtas trimatis vaizdas. Gamybos proceso metu taikytas skirtingų spalvų miltelinis dažymas. Miltelinis dažymas yra patikimiausias dažymo būdas, užtikrinantis papildomą gaminio apsaugą nuo korozijos, įbrėžimų ir kitų aplinkos veiksnių.

Prie vartų priderinti to paties dizaino kiemo varteliai-durys. Patogų vartelių valdymą ir saugumą garantuoja sumontuota aukščiausios kokybės „Locinox“ įranga.

Trimačiai stumdomi kiemo vartai gali puošti ir Jūsų kiemą. O gal turite savo originalią idėją, kurią svajojate įgyvendinti? Susisiekite!