Moderni-aptverimo-sistema-SUKU-tipo

Moderni metalinė berėmė tvora sumontuota privačioje gyvenamojoje valdoje Kaune. Dėl savo unikalaus dizaino šio tipo tvora dar vadinama ŠUKOMIS. Bendrą aptvėrimo sistemos komplektą šiame objekte sudaro: tvora, praėjimo varteliai ir stumdomi automatiniai kiemo vartai.

Tvoros konstrukciją sudaro į pamatą įbetonuoti standartiniai 60 x 40 mm metalo profilio strypai su nusmailintomis (45°) viršūnėmis. Paruošti trypai milteliniu būdu nudažyti kliento pasirinkta spalva ne mažesniu kaip 120 mikronų dažų sluoksniu. Miltelinis dažymas yra patikimiausias dažymo būdas, užtikrinantis papildomą gaminio apsaugą nuo korozijos, įbrėžimų ir kitų aplinkos veiksnių.

Metalinių praėjimo vartelių viršutinė linija papildomai sutvirtinta horizontalia ašimi. Praėjimo varteliuose sumontuota „Locinox“ elektromagnetinė sklendė ir kodinė klaviatūra saugiam bei patogiam vartelių atidarymui.

Modernaus dizaino metalinė berėmė tvora patiks tiek ieškantiems išskirtinumo, tiek vertinantiems aukštą kokybę ir saugumą. Be išvaizdaus ir akį traukiančio dizaino vienas iš pabrėžtinų ŠUKŲ tvoros privalumų yra tas, kad būtent ši moderni metalinė berėmė tvora yra labai patikima apsauga nuo galimų įsilaužėlių. Vertikalių strypų tvorą perlipti yra ypač sudėtinga, o dažnu atveju, net neįmanoma. Tą lemia smailėjančios strypų viršūnės ir vertikalus strypų išdėstymas, nes nėra horizontalios atramos, kuri leistų pastatyti koją ir palypėti.

Daugiau informacijos apie šį tvoros modelį rasite čia.